Bilim ve İslam

Türk toplumu islami yönden oldukça bilinç sahibi olduğunu biliyoruz.Allah  İslam bugüne kadar bilimle bir arada konuşuldu mu ? Televizyon programlarında gördüklerinizin aksine, gerçekten tüm detay noktalarına kadar düşünülerek İslam Bilim Merkezli bir yapı etrafında istişare edilebildi mi bugüne kadar ? Bu Youtube Kanalını açmamızın en büyük sebeplerinden biri, islam dininin aslında Sayısal Zekaya ve Bilimsel Modüllere yön verebildiğini anlatmaktır. Çünkü ilahi, ezan veya ibadet gibi esasların duygusal temelden bilimsel temele kadar kademeli bir şekilde hayatımızın en derin noktalarına kadar nasıl zuhur ettiğini İslamla Bilim Merkezi isimli Youtube Kanalında anlatıyoruz.

DİĞER İSLAMİ KANALLARDAN FARKIMIZ ! ! !  Başlıca amacımız Bilim ve İslam‘ı,İlim ve Kuran‘ı bir araya getirerek İman ve Bilim temalı bir kanal olmaya çalışmaktır. Kişi daima Allah ile baş başa kalıyorsa imanın güçlü olması, faziletin ise daima üstün tutulması şarttır. Biz İslamla Bilim Merkezi olarak imanımızı doruk noktasına çıkaran, her şartta ve vaziyyette Pusulanızı Allaha doğru çevirmeye yarayacak video içerikleri sunuyoruz. Toplumda oluşan yanlış kanı’lar yanlış sebeplerle yanlış sonuçların önünü açar. İslamı anlatan bir video olarak Bilimsel Videoları da sizlerle paylaşmaktayız ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti dinlemeye seven herkesi özellikle Youtube Kanalımıza bekliyoruz. Çünkü burada dinginliği ve sakinliği yayınladığımız Tilavet videoları ile bulacak, ruhunuzun beslendiğini hissedeceksiniz. Ayrıca İslamla Bilim Merkezi Youtube Kanalımızda Ezan ve ezan türleri, Türkçe – Arapça ve daha birçok dilde söylenen değişik güfte ve tarzda ilahi videoları dinleyerek her an Allah’ı zikretmenin farklı bir yolunu tercih etmiş olacaksınız.

Müslüman müslümanın Köprüsüdür diyoruz ve sizlerin gündelik yaşam içerisinde işinize yarayacak ve bilmeniz gereken öğretilerin içinde olduğu Belgeselleri de yine youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Eğer İslamın Bilimden ayrı tutulmadan Değişik Konu Başlıkları ile nasıl işlendiğini merak ediyorsanız SİZLERİ YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ.

Kanalımız: https://www.youtube.com/c/IslamlaBilimMerkezi