Çizgi Film Oluşturmaya Yardımcı Animasyonlar

Sen genç yaşlarda çizgi film izlemek için sevdim olabilir. olabilir bir yetişkin hala TV çizgi film ya da çizgi filmleri izlerken ilgilendi. Eğer çizgi filmlerin ardındaki çaba düşündünüz mü? Aktörler ile bir film çekimi daha çizgi film geliştirmek için zor ve zahmetli bir iş olabilir. Sen karikatür filmleri oluşturmak için bir grafik sanatçısı olmak zorunda. Çizgi animasyon yazılımları karikatürler oluşturmak için kullanılabilecek platformlardır. World Wide Web piyasada ve mevcut birçok karikatür yazılımları vardır.

Homoseksüel, Plastik Animator, televizyon Boya, Pro Motion, Toon Boom Dijital stüdyo yazılım paketleri bazı karikatüristler için kullanılabilir. Bu yazılımların bazıları açık kaynak ya da indirmek için ücretsiz. diğer yazılımlar Bazı büyük ve küçük fiyatlara satılmaktadır. Karikatürist onun ihtiyaçları için yazılım seçmeden önce onun ihtiyacı için bakmak gerekir. Bu karikatürler oluşturulması için harcanan zaman ve paradan tasarruf edecek.

Karikatür genellikle birkaç resim çerçeveleri oluşan 2D veya 3D animasyon. Bu resim çerçeveleri Hareketi size hareketli bir nesne ya da bir karikatür gösterir. Yani yaratıcı bir kişi bu hareketli klips kullanılarak anlamlı bir hikaye yapabilirsiniz. Bu karikatürler oluşturulur nasıl.

en çeşitli çizgi animasyon yazılımı hakkında konuşalım.
Synfig karikatür oluşturma yazılımı kullanımı kolaydır. Bu karikatürler çizmek için kullanılabilecek çok kolay ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Bu yazılım ile çizgi film oluşturmak için yararlı olacaktır, bu yazılım mevcuttur çeşitli seçenekler vardır. Bu yazılım, açık kaynak kodlu bir yazılım. Sen çizgi oluşturmak için World Wide Web indirebilirsiniz.

Swift 3D üç boyutlu grafik tasarım yazılımıdır. Bu karikatür filmleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bu yazılım, Adobe Swift 3D dosya ithalatçı ile yanıp bütünleştirir. Swift 3d dört anahat stilleri, beş karikatür doldurmak stilleri ve 2 degrade grafik tasarımcıları stilleri dolgu tanıtır. Dahası bu yazılım kalem tarzı özetliyor, birden fazla örtüşen gölgeler gibi özellikleri ile zenginleştirilmiştir. Üstelik bu yazılım vektör yansımalar oluşturur. Akıllı katman teknolojisi grafik vektör katmanları ayırır. Dahası bu yazılım sürükleme gibi sağlam animasyon özelliklere sahiptir ve metin ve yolu, Bezier yol animasyon araçları, tam özellikli animasyon zaman çizelgeleri ve daha birçok çok yönlü özellikleri geçişin, animasyon paleti bırakın. Ancak bazı özel donanım gereksinimleri bilgisayarınıza Swift 3D yüklemek olmalıdır var. Sen 400 MHz işlemci, 128 MB RAM, sabit disk alanı 25 MB, çözünürlük monitörün 1024 x 768 gerekir. Dahası bu yazılım çeşitli dosya biçimleri için uyumludur.

O bir karikatür figürü yapabilirsiniz bazı yazılım paketi vardır biliyor musunuz? Komik değil mi? Karikatür etkisi yaratıcısı çizgi film için video dönüştürmek için kullanılabilir bir yazılımdır. Bu derece kullanıcı dostu yazılım ve onun çeşitli araçlar size gerçek videoları kullanımı ile komik karikatür videoları gerçekleştirme yeteneğini verecektir. Bu yazılımın mevcut sürümünü Karikatür Etkisi Creator 4.0 olduğunu.