Eldiven Deposu Farkıyla Aradığınız Tüm Eldiven Çeşitleri Bir Arada Sizlerle

Yılların tecrübeli isimlerinden bir tanesi olarak son günlerde gündem olan firma pandemi döneminde daha etkili bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Fırsatçılara inat kaliteyi en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Sizlerin eldiven ihtiyaçlarınızda yanınızda olan firma içi birçok alternatif bulunmakta ve ona göre tercih yapılarak hizmet verilmektedir. Siz değerli müşterileri için ise internet sitesi üzerinden e-ticaret vasıtasıyla online satış yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerine direk ulaşmak için sizler de toptan yada perakende satış için 0232 448 94 94 numaralı telefondan yetkililere ulaşabileceksiniz. Nitril eldiven olarak inşaat işçilerinin de kullandığı eldiven çeşitleri arasına girdiği için sizlere birkaç örnekleme ile belirtmek istiyoruz.

  • Yarı Nitril Kaplı Örgü Polyester Eldiven
  • Mavi Zebra Yarı Nitril Kaplı Polyester Örgü Eldiven
  • Kırmızı Zebra Yarı Nitril Kaplı Örgü Polyester Eldiven
  • Esenli Lateks Kaplı Örgü Polyester Eldiven
  • Ekonomik Ev Tipi Eldiveni
  • Siyah Polyester Kasyer Eldiven
  • Beyaz Polyester Kasyer Eldiven

Yukarıda saydığımız eldiven çeşitleri çift olarak satılmakta ve her poşetin içerisinde ortalama 5 ile 10 adet bulunmaktadır. Sizler de gıdaya temaslara uygun eldiven çeşitlerinden alarak pandemi dönemini sorunsuz bir şekilde hijyene uyarak geçirebilirsiniz. Pudrasız eldiven konusunda ise sizler yine siteye giriş yapmalı ve devamında sitedeki onlarca eldiven çeşitlerinden bir tanesini seçerek sepetinize atmalısınız.

Muayene eldiveni konusunda ise genel olarak ürün paketinde toplamda 100 adet eldiven bulunmaktadır. Haricinde ise ürünün bir kolisinde esasen 20 adet bulunduğunu belirtmek isteriz. Siyah beyaz gibi renkler bulunmaktadır. Yani bu eldiven çeşitleri de gıda için uygun ve iki ele de uygun bir şekildedir.