Yüksek Teknoloji Ovalama Makineleri

1975 yılından günümüze kadar gelen bir başarı öyküsünü siz değerli müşterilerimiz ile de paylaşmak istiyoruz. Her geçen gün yenilenen teknolojiyi takip etmeye devam ediyoruz. Farklı endüstriel ürünleri sizler için hizmetinize sunuyoruz. Gökçüoğlu makine sanayi olarak sizlere İzmir’de hizmet vermeye başladığımız doğrudur. Dünden bu güne yorulsak da yılmadan yıkılmadan en iyi şekiller de hizmet vermeye özen gösterdiğimizi bildirmek isteriz. İlk olarak sizler için Ovalama makinesi üretim ve satışını 1992 yılında firmamız adı altında Hollanda’ya iki adet şeklinde gerçekleştirerek ilk defa uluslararası firma olma hedefine kitlenmiş olduk.

Genel itibari ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle ise 2002 yılında yurt içi marka tescilini almış olduk. İhracatlarımızı geliştirerek daha iyi bir ekip, daha iyi bir hizmet anlayışı içerisinde yurt dışı satışlarına tam odaklı olarak başlamış olduk. Dolayısıyla Kuzey Amerika kıtasına UL ve CSA standartlarına uygun makineleri üreterek satışını gerçekleştirdik. Firma olarak ünümüzü tüm dünyaya duyurmayı başarmış durumdayız. Ayrıca genel olarak bakıldığında ise 2013 yılı ile 2014 yılları arasında yüksek teknoloji ovalama makinelerini Ukrayna, Almanya, İspanya, Polonya, Çekya, Çin, Hindistan, Rusya Federasyonu, Brezilya ve Güney Afrika ülkelerine ihracat yapmaya başladık ve devam etmekteyiz.

Artık yıllardır tüm dünya ülkelerine gerek iç pazarda gerek dış pazarda kendimizi göstermiş ve kanıtlamış durumdayız. Bizler her zaman ürettiğimiz ürünlerin arkasında durarak sizlere güveni sağlamayı başardığımızı bildirmekteyiz. 2025 yılına kadar ise vizyonumuz daha geniş kitleye ulaşarak Avrupa’da kendimizi daha çok hissettirerek işimiz gereği ilk üç firmadan birisi olmaktır. Puntasız taşlama işinde de tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayarak sizlere emin adımlarla yürüdüğümüzü deneyimlerle yıllardır göstermekteyiz.